Dom

NINGBO CHUANGJI MACHINERY CO.,LTD

Kilka słów o nas
1 2 3 4 5 6 7

NINGBO CHUANGJI MACHINERY CO.,LTD

Ningbo Chuangji Machinery Ltd., stał się najszybciej Rozwoju Przedsiębiorczości w wtryskarki przemysłu wytwórczego maszyny. Chuangji posiada trzy marki dla standardowych zastosowań w segmencie średnim i najwyższej linii w przemyśle przetwórstwa tworzyw sztucznych. Z Chuangji strategii wielu marek, całe spektrum przetwórstwo tworzyw sztucznych jest covered.Our zróżnicowane portfolio produktów oferuje bardzo wydajne rozwiązania nawet dla najbardziej różnorodnych potrzeb klientów, od szybkiej produkcji masowej do produkcji najmniejszych części precyzyjnych lub innowacyjnych Listwy o skomplikowanych kształtach.

Maszyny Ningbo Chuangji są obecnie produkowane w 3 miejscach, w zależności od serii budowlanych, kategoria siły i klienta zaciskania specifications.For tego mamy zautomatyzowane linie produkcyjne i dobrze zmotywowanych pracowników, o łącznej powierzchni produkcyjnej około 70.000 sqm.Our pochylić struktur organizacyjnych , skuteczne procedury operacyjne i ultranowoczesny wysoka efektywność produkcji gwarancję na sprzęt i elastyczność, z którymi jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby klientów z atrakcyjnymi warunkami i sprawdzonej jakości w najkrótszym możliwym czasie.

Spółka posiada obecnie Log, morskiej i ANSTRENGTH z trzech oddzielnych zespołów badawczo-rozwojowych, a także komunalnych centrum R & D z wtryskarki, obejmujące produkcje serii 6, 50 typowych modeli ze specjalnymi opcjami, a setki modeli konwencjonalnych.
Z ponad 50 pełnoetatowych inżynierów R & D, 124 patentów, mamy priorytety, które produkują maszyny ze specjalnymi opcjami, możemy dostosować specjalne maszyny, które są niezbędne na rynku mającej na produktach takich jak armatury PVC, preformy PET, cienkościennych opakowań produkty, pakowanie akrylowe etc.We są unikalne i wyłącznym producentem w branży wtryskarki, które mogą produkować pełnych maszyn elektrycznych wtryskarek z napędem bezpośrednim w Chinach.

Marka LOG, z serii M6, A8, S6 i S8 obejmuje wszystkie aplikacje w nieskomplikowany i średnich linii rynku standardowym segments.M6 i S6 przyjęły się na rynkach masowych, takich jak Chiny i Indie. A8 i S8 mają ogromny sukces i osiągnięcie w Rosji, na Bliskim Wschodzie iw Brazylii.
Morskiej, High-end single-cylindrowy szybki i wtryskarka hydrauliczna precyzyjnym. Odpowiednie we wszystkich high-end, takich jak przemysł wyrobów medycznych / części auto / pakowanie / Optyka / IT etc.
Anstrength, bezpośredni napęd pełne wtryskarka elektryczna machine.Suitable w przemyśle high-end, takich jak precyzyjne części Medycyna / złącza Precyzja / Precyzyjna optyka.

Oczekujemy uwagę.

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Rodzaj działalności

Producent

Importer

Eksporter

marki : LOG; ANSTRENGTH; MORSKI

Ilość pracowników : 300~500

Coroczne wyprzedaże : 40000000-50000000

Rok założenia : 2007

pc Export : 40% - 50%

Factory Numbers: 4

Company Area: 100000 ㎡

Annual Output: 2000Sets

O NINGBO CHUANGJI MASZYN:

2008-2009 możliwy

2010-2011 Marka

2012-2013 Zarządzanie

Innowacja 2014-2015

· 2007 Pierwsza maszyna LOG wprowadzane do obrotu

· 2008 Pierwsza baza produkcyjna budować

· 2009 Departament zamorski budować

· 2010 Roczna kwota sprzedaży do 15,4 mln przełom dolara

· 2011 Druga baza produkcyjna wprowadzony do produkcji, dotarcie do produkcji 200 zestawów miesięcznie

· 2012 LOG zbudować maszynę 2200T

Urodziłeś · 2013 Morski i Anstrength

· 2014 Trzecia baza produkcyjna wprowadzony do produkcji

· 2015 Roczna kwota sprzedaży dotrzeć do 46,2 mln USD

· 2016 Eksploatacja na rynku Ameryki Północnej i na Bliskim Wschodzie

Pierwsza fabryka

Druga fabryka

Trzecia fabryka

Forth budynku fabrycznego

W drodze...

Usługowe

O Machines 'Po serwisu:

Mamy ponad 10 osób Internetional po usługi mechanika techniczna rezolwerem.

Potężny Po Service Group

24-line Q & Kreacja "nowe koło po sprzedaży usług" systemu, należy rozwinąć usługi tradycyjne posprzedażnej do nowego systemu okręgu złożonego przez technologię, warsztatów produkcyjnych i dystrybutorów, a profesjonalny zespół sprzedaży together.Our profesjonalnym posprzedażny inżynierowie mogą zapewnić granicą instalację sprzętu / szkolenie / naprawy i inne prace, zapewniają t globalnego czasu "0" system Obsługi różnicy.

Sieć pomocy

Zaloguj się na stronie internetowej http://www.injectionmolding-machines.com , można uzyskać wsparcie serwis internetowy łatwe. Wszystko o LOG maszynie należy 100% otrzymasz odpowiedź z efektywnym wysyłając do loginjmachine@logge.com.cn~~V.

Serwis naprawczy

Cutomers którzy wnieśli wtryskarkę bali byłby wyposażony serwisem żywotność maszyn.

Firma Zespół

Nasz Dział Sprzedaży:

Mamy ponad 30 osób sprzedaży w lokalnych i Handlu Zagranicznego zespół Działu Sprzedaży.

Nasz Zespół Obsługi:

Nasz zespół R & D:

Z ponad 50 pełnoetatowych inżynierów R & D, 124 patentów, mamy priorytety, które produkują maszyny ze specjalnymi opcjami, możemy dostosować specjalne maszyny, które są niezbędne na rynku mającej na produktach takich jak armatury PVC, preformy PET, cienkościennych opakowań produkty, pakowanie akrylowe etc.We są unikalne i wyłącznym producentem w branży wtryskarki, które mogą produkować pełnych maszyn elektrycznych wtryskarek z napędem bezpośrednim w Chinach.

Nasz agent zespołu:

Ponad 100 agentów na całym świecie.

Nasz silny zespół jest najlepszy w sercu każdego agenta.